Relax Studio Veronika

Procedury masáže

Sportovní a regenerační masáže, relaxační masáže, anticelulitidní masáže, masáže pro děti, relaxační masáž čokoládovým olejem, klasická masáž zad a šíje, Breussova masáž páteře.
Více info

Procedury kosmetika

Barvení obočí a řas, tvarování obočí, masáž obličeje a dekoltu, peeling a pleťová maska obličeje.
Více info

Procedury masáže

Sportovní a regenerační masáž

Sportovní masáž působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu. Sportovní masáže lze považovat za nedílnou součást života sportovců, a to jak amatérských, tak profesionálních. Nejenže pomáhají při přípravě organismu na fyzickou zátěž, nýbrž zároveň výrazně ulevují i po ní, neboť pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií.

30 min/450 Kč
55 min/650 Kč
70 min/750 Kč

Relaxační masáž

Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Techniky masáže mohou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Mohou mít také příznivé protistresové a povzbuzující účinky. Tento typ masáže vyvolává také zpomalení vzniku příznaků stárnutí a pomáhá udržovat tělesnou i duševní svěžest.

30 min/450 Kč
55 min/650 Kč
90 min/1000 Kč

Klasická masáž zad a šíje

Jedná se v podstatě o klasickou masáž prováděnou zpravidla od horní části hýždí přes celá záda, ramena až k šíji. Klasická masáž zad a šíje patří mezi masáže orientující se více na fyziologické hledisko. Masáž přináší velkou úlevu při celkovém napětí, odstraňuje ztuhlost, ochablost, zkrácení a bolestivost svalstva. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují odpadní látky, např. kyselinu mléčnou ve svalech, soli vápníku a vodu.Tato masáž často odstraní bolesti hlavy vzniklé z napětí šíjových svalů. Masáž má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

40 min/500 Kč

Breussova masáž páteře

Jde o velice jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře. Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje dochází k regeneraci meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Při této masáži dochází k příjemnému uvolnění zad a odbourávání hluboko uložených psychických problémů. Jemné tahy této masáže účinně a přitom bezpečně uvolňují meziobratlové ploténky a nenásilně vracejí obratle v páteři do správné pozice. Masážní tahy samotné jsou velice příjemné a relaxující, což může navodit spánek a tím prohloubení příjemného odpočinku. Tato masáž dokáže příjemně překvapit a ulevit od bolesti či psychického vypětí.

40 min/450 Kč

Masáž pro děti (od 6 let)

Jemná a dětmi velmi oblíbená procedura, při které se používají speciální měkké techniky. Dětské masáže zaměřujeme vždy individuálně po domluvě s rodiči. Díky ní dochází k regeneraci těla, odstraňuje napětí a ztuhlost svalů. Děti se budou cítit zklidněné s uvolněnou myslí. Je vhodná především pro mladé sportovce, kteří potřebují svému tělu dopřát regeneraci, kompenzovat jednostranné přetížení a udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Masáž působí zároveň jako prevence možných problémů souvisejících s přetěžováním pohybového aparátu. Při masáži se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a únavy. Masáž se osvědčila zvláště u dětí neklidných, nespavých, hyperaktivních a u dětí s lehkou mozkovou disfunkcí, mozkovou obrnou apod.

30 min/350 Kč

Relaxační masáž čokoládovým olejem

Masážní olej s čokoládou je určen pro relaxační a povzbuzující masáž. Čokoláda obsahuje více než 400 vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo – zvlhčují a vyživují pokožku a také ji zbavují jemných vrásek, pleť je proto pružnější. Kakaové boby totiž obsahují theobromin – alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein, ale navíc působí i euforicky. Povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje náladu, odstraňuje deprese a stres.

30 min/450 Kč
55 min/650 Kč
90 min/1000 Kč

Anticelulitidní masáž

Celulitida je považována spíše za kosmetický problém. Souvisí ale s nedostatečnou činností lymfatického systému a krevního oběhu. Nesprávnou životosprávou je tělo zanášeno toxiny a nestrávenými metabolity, které není lymfatický systém schopen vyloučit. Dochází k nedostatečné výživě tkání a následkem toho ke změnám podkožního tukového vaziva. Dalším momentem vzniku celulitidy je zhoršený metabolismus tuků, což může souviset se zhoršenou činností jater. Anticelulitidní masáž spočívá v hloubkovém promasírování problémových částí těla (nejčastěji stehna a hýždě). Po této masáži se do pokožky vmasíruje olej obohacený ozonem. Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strie, drobné žilky a vypíná kůži. Má také regenerační a relaxační efekt. Po vetření ozonového oleje se přiloží tlakový zábal, který stahuje břicho, hýždě a dolní končetiny v oblasti stehen. Doba zábalu trvá cca 20 minut aby byl zaručen dostatečný prostor pro vstřebání ozonu.

Kontraindikace: Tato masáž není vhodná pokud máte srdeční, cévní a oběhové potíže, při křečových žilách, v těhotenství, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, onkologické onemocnění nebo kožních problémech.

Masáž 30 min + 20 min zábal/650 Kč
Zvýhodněný balíček/2.600 Kč
(celkem 5 procedur 4+1)

Procedury kosmetika

Barvení obočí a řas

Hlavním důvodem barvení obočí je jeho sladění s barvovým typem a barvou vlasů tak, aby působilo přirozeně. K barvení obočí používám kvalitní barvu na obočí značky Binacil, která rychle pigmentuje.

80 Kč/100 Kč

Tvarování obočí

Formování obočí je procedura, kterou se obočí upravuje do požadovaného tvaru, pomocí vytrhávání. Formování se provádí tehdy, chcete-li, aby obočí vypadalo menší, užší, upravenější.

60 Kč

Kontraindikace

Celková kontraindikace (zákaz masáže celého těla)

Po nadměrné fyzické námaze, kdy je nejlépe počkat s masáží do druhého dne
Při výskytu horečnatých a infekčních onemocnění (nachlazení)
Při výskytu nádorových onemocnění
Při hypertenzi – vysokém tlaku
Při srdečním onemocnění (poradit se s lékařem)

Částečná kontraindikace (nemasírujeme)

Oblasti třísel, podloketní, podpažní a loketní jamky

Kontakt

Kontakt

Veronika Boušová
Tel.: +420 723 257 902

Email

werisekbouse@seznam.cz

Adresa

U Borského parku 27
301 00 Plzeň

( Golden Fish hotel, výtahem do 3.patra )

Fotogalerie

Martin

26. 7. 2023

Výborná masáž v příjemném prostředí. Doporučuji.

Anonymous

Jitka

20. 4. 2023

Krásné prostředí, příjemná masérka, moc jsem si to užila a hned se objednala na další masáž. Děkuji JP

Anonymous

Dana

14. 3. 2023

Příjemné prostředí, perfektní masáž, příjemná masérka. Mohu jen doporučit.

Anonymous

Jana

24. 8. 2022

🙂 Krásné prostředí, perfektní masáž.

Anonymous

Alena

8. 8. 2022

🙂 Byl to dárek pro kamarádku, se vším byla naprosto spokojená!!!

Anonymous
4,9
4,9 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent90%
Very good10%
Average0%
Poor0%
Terrible0%
Přesunout se na začátek